Chrze[cijaDski krzy|

Treści satanistyczne i symbole iluminatów w teledysku Dody pt. Bad girls

Teledyski

Treści satanistyczne i symbole iluminatów w teledysku Dody pt. Bad girls
"Bad girls" (tłum. "Złe dziewczyny")
W środkach masowego przekazu są też specjalnie reżyserowane teledyski promujące symbole lucyferiańskie oraz nowego porządku świata. Występowanie w teledyskach grzesznych treści oraz symboli władzy lucyfera nie jest w żadnej mierze przypadkowe. Również promocja nowego porządku świata z jego symboliką w środkach masowego przekazu jest planowana, jak i promocja grzechu na oczach widza. Twórcy poza obwieszczaniem swych planów, pragną by widz uwolnił w sobie pragnienia zwierzęce wbrew własnej naturze, by do podświadomości przenikły symboliczne przekazy w sposób nie wywołujący oburzenia. Takie zachowanie często towarzyszy twórczości Madonny bądź Lady Gagi. Sceny obfite w grzech podaje się na "złotej tacy" w kuszącej formie, byśmy tylko sięgnęli po oferowany śmiertelny kąsek tracąc czujność duszy. Tak dzieję się  rabowanie człowieka z relacji z Duchem Świętym. Oglądając nieczyste rzeczy zasmucamy Ducha Świętego, a wartości duchowe tracą dla nas na znaczeniu. Oglądane sceny znieczulają sumienie. Po pewnym czasie przestajemy być krytyczni wobec grzechu. Promocja grzechu w TV ma na celu przejęcie w kontrole człowieka tuż przed powtórnym powrotem Jezusa na ziemię.

Diabeł czyni co może by okraść każdego z nas ze sprawiedliwości potrzebnej by wejść do nieba. Za pośrednictwem swych sług sieje grzeszne treści do umysłów wielu. W swym teledysku Doda zamieściła wiele scen po których jasno widać kto jest duchowym opiekunem jej duszy. Mając w sobie właściwe rozeznanie między dobrem a złem, nie byłaby karmiła nas grzesznymi scenami. Jednak ona z tego powodu bynajmniej nie ma wyrzutów sumienia, bo przecież teledysk powstał i nikt go nie zawiesił z powodu choćby silnie seksualnych scen. Człowiek mający wrażliwe sumienie tworząc dzieło do wglądu dla mass, weryfikuje treści grzeszne jeśli te wystąpią, by tym samym nie zachęcać ludności ku grzechom za które grozi śmierć w piekle.

W 2009 roku Doda w wywiadzie dla gazety "Dziennik" [kliknij tu by obejrzeć wywiad] została zapytana "dlaczego spotyka się z człowiekiem który bezcześci biblię i przekazuje anty chrześcijańskie treści?". Kilka zdań składających się na odpowiedź Dody, naświetla jej stosunek do samej biblii i stworzyciela, Boga JAHWE:
- "A jeżeli chodzi o biblię, no to wiesz co?, poprostu - super, zajebiście, są tam bardzo ważne przykazania, jakieś historie, które budują w dzieciach, jakiś tam system wartości, chęć bycia dobrym człowiekiem. Natomiast wiesz, poprostu, ciężko mi wierzyć w coś, co nie jest, inaczej, no nie ma jakiegoś tam przełożenia na rzeczywistość, bo nie, wiesz, poprostu gdzie w tej biblii są dinozaury i tak dalej, nie?"
- "Oczywiście wierzę w siłę wyższą, niekoniecznie nazwaną Bogiem czy kim, czy czymś tam, są różne religie i każdy człowiek fajnie, że w coś wierzy, ja też w coś wierzę, staram się wiesz, poprostu modlić i jestem wychowana w duchu religijnym, natomiast mam swój pogląd i na te różne rzeczy o których ci mówiłam."
- "No wierzę w to co jest, to co przyniosła nam nasza matka ziemia podczas wykopalisk i wszystkiego poprostu, są na to dowody i wiesz. Ciężko wierzyć w coś co spisał poprostu jakiś tam wiesz napruty winem i palący jakieś, nie wiadomo jakie zioła (prowadząca wtrąca: 'A przepraszam o kim mówisz?') No o tych wszystkich gościach co spisali te wszystkie wiesz, niesamowite historie (prowadząca wtrąca: 'Biblijne?') No, a co?!."

SATANIZM
W naszych czasach pod pozorem "tworzenia sztuki" artyści mogą swobodnie wnosić grzeszne wartości satanistyczne na scenę. To niezwykle inteligentne formy dewastowania ludzkich dusz na odległość. Trudno jest aż zrozumieć jak bardzo nie ludzcy są wszyscy co tworzyli te sceny, tyle tematów jest dziś na dobry klip, a ci tak nisko upadli. Jak normalny człowiek może wymyślić coś podobnego?. Gdzie jest granica między sztuką a satanizmem?. Widocznie świat już zapomniał, więc czas przypomnieć. Wyobraźmy sobie przez moment osoby tworzące klip gdy planowały dzieło. Wtem jedną z nich mówiącą: "Nasze Złe Kobiety są jeszcze nie tak złe jak być powinny". Na to inna osoba odpowiada: "Więc będą oblizywały się na widok ludzkich wnętrzności i uprawiały seks z martwymi ciałami swych oprawców których zabiły". Dwadzieścia lat temu gdyby człowiek był świadkiem podobnej rozmowy, wiedziałby kim są rozmówcy - że są satanistami lub ludźmi psychicznie chorymi. Ale jeśli byliby psychicznie chorzy, to wszyscy zaangażowani musieliby być po części równie chorzy by jednogłośnie mieć upodobanie w rzeczach chorych, trudno zatem o taką sytuację. Z kolei zgrupowani reżyserzy - sataniści, mogą dziś zupełnie normalnie się organizować i być przy tym jednomyślni w przemycaniu grzesznych scen do publiki. Wszak jest i różnica pomiędzy twórczością satanisty, a osoby chorej umysłowo. U satanisty środek ciężkości przyłożony jest do gloryfikacji grzechu i mocy ciemności tego świata, pożądliwości, tego co zakazane przez Boga, propagowania rebelii. Chory psychicznie może wykorzystać niektóre składowe ze sztandarowych treści satanistów lub żadne, lecz nigdy wszystkie, gdyż jego wizja wynika z choroby mózgu, a nie z inspiracji duchem nieczystym.
Promocja spożywania ludzkiej krwi.
"Wszystkiego ciągle mało mi wciąż potrzebuję świeżej krwi." [Wyrywkowy tekst z piosenki]
Promocja spożywania ludzkiego mięsa.
Promocja seksu z martwym człowiekiem.
Doda, wchodzi do kostnicy i uprawia sex z martwym strażnikiem.
Całą seksualną scenę wypełniają słowa piosenki:
"Tylko seks i ogień
Dłużej już nie mogę
Tylko seks i ogień
Tylko seks i ogień w mojej głowie
Przez nie spać nie mogę
Seks i ogień
Płonę, płonę, płonę
Płonę, płonę, płonę"

Na pierwszy plan wychodzą słowa "Seks i ogień". Seks jest widoczny na scenie, lecz brak zupełnie ognia. Najwyraźniej jest tu mowa o ogniu ostatecznym, będącym zapłatą między innymi za ów grzeszny sex wg. biblijnej księgi objawienia 21,8. Cytat: "Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga." Ta wykładnia bardzo pasuje, gdyż liczne grzeszne uczynki wspomniane w biblii zawarte są w teledysku.
Duchowa transformacja po grzechu seksualnym.
Fascynacja śmiercią.
Odwrócony krzyż i rogi diabła
Opętanie złym duchem i rzucanie czarów
Buty z wizerunkiem głowy smoka
Nowy Porządek Świata
Wszystkowidzące oko

Objęcie władzy światowej przez osobę z diabelską domeną.
Co Jezus mówi o diable?
"Był on od samego początku mordercą i nigdy nie trwał w prawdzie, gdyż prawdy w ogóle w nim nie ma. Kiedy zaś kłamie, kłamie sam z siebie, bo jest kłamcą i [co więcej] ojcem kłamstwa. " Jana 8:44B

"Jezus odpowiedział: Odejdź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Ty będziesz składał hołdy Panu, Bogu twemu, i tylko Jemu będziesz cześć oddawał." Mateusza 4:10

"Biada ziemi i morzu, bo zstąpił do was diabeł, pałający wielkim gniewem; wie bowiem, że niewiele zostało mu czasu." Objawienia 12:12

"Strącony został wielki Smok, ów wąż dawny, zwany diabłem i szatanem. Został strącony na ziemię ten, który zwodził całą ludzkość, on sam, a z nim wszyscy jego aniołowie." Objawienia 12:9
Jezus Twój Zbawiciel

Jeśli ty lub twoje dzieci jesteście pod wpływem programów bądź symboli satanistycznych, to módl się do Jezusa o uwolnienie od tej zwierzchniej siły. Gdyż oko jest zwierciadłem duszy, po tym co pragną oczy poznać co leży na sercu. Tylko Jezus Chrystus może zmienić serce człowieka, uwolnić go od pragnienia patrzenia na grzech. Módl się, a wolność przyjdzie w twoje życie bądź osoby o którą prosisz. Bądź wolny już dziś. Bóg jest miłością, wysłuchuje nasze modlitwy gdy w pokorze przyjdziemy do niego.

Jezus Twój Zbawiciel
5424